خالقان عواطف

آزاد و رها ، خالق، حسی، جهانی: عطر فراتر از تخیل است و احساسات ما را تحت الشعاع قرار می دهد. در همه جا حضور دارد و در هر لحظه با همه مصرف کنندگان ، در همه جای دنیا همراه است

شرکتی برآمده از تولید کنندگان عطر در شهر گرس واقع در کشور فرانسه

کمپانی Expressions Parfumées به لطف و مدد لنگر عمیقی که در خلق مستقیم عطرها انداخته، عطرهای فردا و آینده را ابداع می کند. بنیانگذاران این شرکت همگی از سازندگان و مبدعان حرفه ای عطر هستند که به سبب دانش فنی معتبر خود شناخته می شوند، تخصصی که خلاقیت در آنها نشانه کیفیت در تمامی دستاوردهای آنها است. تحت انگیزه حاصل از این استعدادهای دست اول ، تمامی گروه های اختصاص داده شده به پروژه های مشتریان ما، این مطالبه و نیاز را برای اصالت کنترل شده ای که ناشی از تعادل ظریف بین سنت و نفس تازه زندگی است، دنبال می کنند. این تجربه که در بازارهای بین المللی نیز موفقیت آمیز بوده است، توسط شخصیت جهانی عطر، به عنوان زبان حسی که برای همگان تکلم می کند امکان پذیر گشته.

خالق باش. واکنش پذیر باش. کارآمد باش.

این همان فلسفه ای است که دو بنیانگذار آن، ژاک لیونز (Jacques Lions) و کلود بروگوی (Claude Broggi) هنگامیکه در سال ١٩٨٢ کمپانی Expressions Parfumées را ایجاد نمودند، آرزو کرده اند که آنها را برانگیزد. عملکرد همچنین یک محور قوی از رویکرد تجاری Expressions Parfumées است و به معنای توانایی کاهش فاصله بین ایجاد و تولید است. این انعطاف پذیری توسط تجهیزات پیشرو و پیشگام امکان پذیر بوده که تمامی مراحل خلق و آفرینش ما را بهینه می کند. نقطه قوت این خدمت و در دسترس بودن مداوم آن، بیانگر تعهدی است که Expressions Parfumées برای دستیابی به موفقیت متقابل با مشتریان خود انجام می دهد.

تاریخچه ما

I .1982 کمپانی Expressions Parfumées توسط دو تن از طراحان و سازندگان عطر به نام های Jacques Lions و Claude Broggi  بنا نهاده شد. تیم های اختصاص یافته بر روی پروژه های مشتری مدارانه، هموراه دنبال کننده تالش در جهت تسلط اصالت هستند که نتیجه آن برقراری تعادل بین سنت و یک رایحه نوآورانه است.

II .2006  و ORFITE به عنوان شرکتی پیشرو و متخصص در زمینه ارائه راحل های سهامداری جهت کار آفرینان وارد جریان سرمایه شرکت EP به عنوان سهامدار ارشد گردید.

III .2013 افتتاح و بازگشایی نخستین دفتر و شرکت تابعه ما در شهر دبی (کشور امارات متحده عربی) این تجربه موفق در فرانسه و حضور در صحنه بین الملل، توسط جنبه جهانی عطر در قالب زبانی قابل احساس برای IV .2018 ادغام کمپانی Expressions Parfumées با گروه GIVAUDAN شماره یک و پیشقدم در انواع عطر و رایحه های مختلف این موضوع نقطه عطف کلیدی برای شرکت ما در سطح بین الملل و تقویت روابط ما با مشتریانمان تلقی می شود.

IV .2018 ادغام کمپانی Expressions Parfumées با گروه GIVAUDAN شماره یک و پیشقدم در انواع عطر و رایحه های مختلف این موضوع نقطه عطف کلیدی برای شرکت ما در سطح بین الملل و تقویت روابط ما با مشتریانمان تلقی می شود.

COSMOS شرکت معتبر پیشگام در زمینه عطرهای طبیعی.

"اصالت فرانسوی تضمین شده"
بنابراین EP به منظور دستیابی به این مهم به ترکیب رایحه های بومی دست می زند.
دریافت گواهی مدیریت کیفیت و محیط فعالیت در شهر گرس:
  • گواهینامه ISO 9001-2015
  • گواهینامه ISO 14001:2015
که ما را قادر به کسب اطمینان از کیفیت محصولات ارائه شده، رقابت بی بدیل از طریق استاندارهای نظارتی و تعهد به حفظ محیط زیست نموده است.

طبقه بندی محصولات

ما تجربه ای محسوس را در زندگی روزانه برای مصرف کنندگان خود به ارمغان آوردیم.
ما برای تمام طبقات محصولات خود رایحه خلق کرده ایم.

NATCO = ترکیبات طبیعی

روایحی با منشاء و اصالت ١۰۰ % طبیعی
NATCO® Turnover highlight
 
%درصد گردش مالی NATCO سال
8،32 € یورو 5 573 155 2018
6،25 € یورو 3 912 664 2017
6،06 € یورو 3 421 124 2016
5،27 € یورو 2 841 512 2015
4،29 € یورو 2 152 922 2014
4،79 € یورو 2 284 846 2013

پایداری

مسئولیت ما در قبال نسل های آینده در قلب استراتژی ما قرار دارد.

فعالیت های بازیافتی

لوازم جانبی IT و مواد مصرفی

خلاقیت موتور بیان شما

به عنوان خالقان عطرها و روایح جدید برای فروشندگان منتخب صنعت عطر و خرده فروشان در بازارهای انبوه، Expressions Parfumées الهام بخش بسیاری از گرایش ها و تمایالتی است که زیبایی زندگی را تشکیل می دهند. رفتارهای انسانی از دیدگاه مصرف کنندگان، جدیدترین نوآوری ها در زمینه فن آوری ، رویارویی و مواجهات مختلف در طول آزمایش، ثروت نامتناهی مواد اولیه طبیعی و مصنوعی در صنعت عطر.

تخصص ما: بیان ارزشهای شما و خلق نام تجاری شما.

ابداع مجدد سبک کلاسیک رایحه و عطر به معنای داشتن دانش دقیق از اساسی ترین تخصص در حرفه ما و همچنین بینش و کشف زیباترین الهامات است. گروه های با تجربه ما می دانند که چگونه از تمام نت هایی که حضور پر جنب و جوش تر دارند و هم قدرتمند و هم نفسانی اند، استفاده نمایند. اینگونه است که چگونه بسیاری از ترکیبات تولید شده در آزمایشگاه های ما با موفقیت تجاری بزرگی روبرو شده اند. این خلاقیتهای برنده در بازار افتخار شرکت و تضمین قابلیت اطمینان محصولات آن است.

بازبینی و کنترل شده و تولید اثربخش

از لحظه خلق روایح و عطرها تا تولید صنعتی آن، در طی مراحل طراحی فرمولها و سپس خلق ترکیبات معطر، الزامات سختگیرانه همواره وجود دارد. قابلیت های تولید، منحصر به فرد و برای هر پروژه سفارشی می شوند. به این ترتیب، کیفیت نهایی محصولات، ثبات و زمان تحویل آنها رعایت می شود.